Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je pátek 15.11.2019
svátek má Leopold
zítra Otmar

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

BENJAMIN lord BEACONSFIELD DISRAELI
Chyby velkých lidí jsou potěšením pro malé.

Vhodné lázeňské středisko

 

Dobrý den paní,
vhodnost lázeňské léčby musí posoudit ošetřující lékař vašeho manžela. Pooperační lázeňská léčba u karcinomu prostaty není předepisována automaticky, ale na základě platných indikačních kritérií.

Pokud bude manželovi léčba schválena, je nutné si zjistit, zda zvolené lázeňské středisko poskytne potřebnou péči a rehabilitaci i vám. Jelikož jste absolvovala v prosinci soustavnou rehabilitaci, v nejbližší době (přibližně 1 rok) nemáte na další nárok.

Váš pobyt a s ním spojené služby by jste si musela hradit sama. V případě, že by váš manžel odcestoval do lázní sám, je nutné vám zajistit domácí péči nebo dočasný pobyt v některém ze zdravotních zařízení. Tuto situaci by vám měl pomoct řešit váš ošetřující lékař, neurolog nebo rodina.
Mariánské Lázně nebo Lázně Luhačovice by měly poskytnout vám i vašemu manželovi potřebnou péči. Je však nutné se předem informovat.

Krásný den a hodně štěstí přeje Ilona Drábková

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..