Svátky

Příjemnou noc,
dnes je pondělí 16.9.2019
svátek má Ludmila
zítra Naděžda

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARLENE DIETRICHOVÁ
Láska je zdlouhavý proces jeho ukončování.

Cviky pro břišní svaly

 

Dobrý den,
V první řadě bych Vás chtěla upozornit na jeden rozšířený omyl - pouhým posilováním břišních svalů se přebytečný tuk v pase neodbourá. To znamená, že kdo chce mít ploché břicho nebo vyrýsované břišní svaly, musí nejprve shodit tuk, který je zakrývá. Tím, že jste nyní přibližně 2 měsíce nesportoval a předpokládám, že nedošlo k úpravě příjmu kalorií, došlo k zvětšení břišního objemu a k povolení svalstva. Proto je nezbytné zařadit do svého cvičení i různé aerobní aktivity a upravit životosprávu, jinak se kýžený efekt nedostaví.
Vzhledem k Vašemu stavu je nutné začít s cvičením pod odborným dohledem. Každý cvik se musí cvičit správnou technikou, pokud by jste cvičil bez dohledu jen podle návodu, je velká pravděpodobnost, že by došlo k přetížení bederní části zad či jiném problémům. Proto Vám radí, požádejte svého ošetřujícího lékaře o předepsání rehabilitace, máte na ni nárok nebo se obraťte přímo na některé fyzioterapeutické pracoviště. Tam Vám poradí a sestaví cvičební plán přímo podle Vašeho současného stavu. Pokud jste z Prahy, můžete se obrátit přímo na mě.

S pozdravem Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..