Svátky

Dobrý večer,
dnes je pátek 15.11.2019
svátek má Leopold
zítra Otmar

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JEAN-GALBERT DE COCTEAU
Pravda se nesmí zaměňovat s názorem většiny.

Cviky pro břišní svaly

 

Dobrý den,
V první řadě bych Vás chtěla upozornit na jeden rozšířený omyl - pouhým posilováním břišních svalů se přebytečný tuk v pase neodbourá. To znamená, že kdo chce mít ploché břicho nebo vyrýsované břišní svaly, musí nejprve shodit tuk, který je zakrývá. Tím, že jste nyní přibližně 2 měsíce nesportoval a předpokládám, že nedošlo k úpravě příjmu kalorií, došlo k zvětšení břišního objemu a k povolení svalstva. Proto je nezbytné zařadit do svého cvičení i různé aerobní aktivity a upravit životosprávu, jinak se kýžený efekt nedostaví.
Vzhledem k Vašemu stavu je nutné začít s cvičením pod odborným dohledem. Každý cvik se musí cvičit správnou technikou, pokud by jste cvičil bez dohledu jen podle návodu, je velká pravděpodobnost, že by došlo k přetížení bederní části zad či jiném problémům. Proto Vám radí, požádejte svého ošetřujícího lékaře o předepsání rehabilitace, máte na ni nárok nebo se obraťte přímo na některé fyzioterapeutické pracoviště. Tam Vám poradí a sestaví cvičební plán přímo podle Vašeho současného stavu. Pokud jste z Prahy, můžete se obrátit přímo na mě.

S pozdravem Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..