Svátky

Příjemnou noc,
dnes je středa 22.5.2019
svátek má Emil
zítra Vladimír

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

OTTO FRANTIŠEK BABLER
Tělu slouží štěstí a spokojenost, ale síly ducha probouzí, povznáší a rozvíjí jen neklid, žal a bolest.  

Koupě rotopedu či orbitreku

 

Dobrý den paní Zuzano,
koupi rotopedu či orbitreku vřele doporučuji. Oba přístroje efektivně tvarují spodní polovinu těla -hýždě, stehna, nohy, posilují oběhový systém, zvětšují kapacitu plic, zlepšují tělesnou kondici, podporují látkovou výměnu, pozitivně působí na kardiovaskulární systém, přispívají k hubnutí a redukci tělesného tuku a jsou šetrné ke kloubům. Orbitrek navíc zapojí zádové svalstvo a svalstvo horních končetin.

Často kladenou otázkou je ta, jaký přístroj si zvolit- orbitrek či rotoped? Velký rozdíl mez nimi není, mají podobné funkce a účinky na lidský organismus, orbitrek však navíc ještě protáhne svaly zad, paží a rukou, je teda spíše na vaší volbě, čemu dáte přednost. Vzhledem k tomu, že maminka je spíše rekreační sportovec a jízdu na kole zvládá, přikláněla bych se k rotopedu.

Na orbitreku je nutné spojit pohyb horních a dolních končetin, což může někdy vést k dočasným koordinačním problémům a zavrhnutí aktivity. Konkrétní typ doporučit nemůžu, v této oblasti se až tak neorientuji. Několik užitěčných rad a tipů ke koupi najdete na http://www.rotopedy-fitness-hubnuti.cz/.

Krásný den přeje Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..