Svátky

Dobrý večer,
dnes je pátek 15.11.2019
svátek má Leopold
zítra Otmar

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

LUDWIG VAN BEETHOVEN
Neuznávám jiné vznešenosti, mimo lidskou dobrotu.

Koupě rotopedu či orbitreku

 

Dobrý den paní Zuzano,
koupi rotopedu či orbitreku vřele doporučuji. Oba přístroje efektivně tvarují spodní polovinu těla -hýždě, stehna, nohy, posilují oběhový systém, zvětšují kapacitu plic, zlepšují tělesnou kondici, podporují látkovou výměnu, pozitivně působí na kardiovaskulární systém, přispívají k hubnutí a redukci tělesného tuku a jsou šetrné ke kloubům. Orbitrek navíc zapojí zádové svalstvo a svalstvo horních končetin.

Často kladenou otázkou je ta, jaký přístroj si zvolit- orbitrek či rotoped? Velký rozdíl mez nimi není, mají podobné funkce a účinky na lidský organismus, orbitrek však navíc ještě protáhne svaly zad, paží a rukou, je teda spíše na vaší volbě, čemu dáte přednost. Vzhledem k tomu, že maminka je spíše rekreační sportovec a jízdu na kole zvládá, přikláněla bych se k rotopedu.

Na orbitreku je nutné spojit pohyb horních a dolních končetin, což může někdy vést k dočasným koordinačním problémům a zavrhnutí aktivity. Konkrétní typ doporučit nemůžu, v této oblasti se až tak neorientuji. Několik užitěčných rad a tipů ke koupi najdete na http://www.rotopedy-fitness-hubnuti.cz/.

Krásný den přeje Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..