Svátky

Příjemnou noc,
dnes je středa 24.7.2019
svátek má Kristýna
zítra Jakub

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Ernest Hemingway
Když píšu knihu nebo povídku, začnu psát každé ráno co nejdříve po rozednění. Nikdo mě neruší, je chladno a psaní mě zahřeje.

Burzitida

 

Dobrý den pani Soňo,
Burzitida je zánětlivé onemocnění, které z mého pohledu samotná rehabilitace nevyléčí, ale je součástí léčby a zmírňuje příznaky. Fyzikální terapie jako ultrazvuk, laser, elektroléčba mohou pomoci snížit napětí ve svalech, otok, bolest.

Cílené rehabilitační cvičení má podobné účinky + pomáhá zkorigovat nesprávné postavení pánve a hybný stereotyp končetiny, zacentrovat dolní končetinu, zpevnit postiženou oblast… To vše vede ke zlepšení stavu, k snížení bolesti a progresu, avšak příčinu zcela neřeší. Taping je jedna z dalších berliček, která snižuje bolestivost, stabilizuje kloubní struktury a segmenty, zlepšuje prokrvení, zabraňuje dalšímu přetížení a poškození již postižené oblasti a ve Vašem případě může zabránit či zmírnit kulhání. Určitě bych vyzkoušela, další výhodou tapingu je, že pracuje po celou dobu aplikace.

Já osobně používám pásky TEMTEX ne Tempet a jsem velmi spokojená, na těle vydrží až týden.

Krásný den přeje Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..