Svátky

Příjemnou noc,
dnes je pondělí 16.9.2019
svátek má Ludmila
zítra Naděžda

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

PEDRO CALDERÓN DE LA BARCA
Tělesná stránka lásky hraje v ložnici malou roli, nelze-li dosáhnout uceleného souladu dvou duší.  

Rovnání kostrče

 

Dobrý den paní Jano,
Metoda dle Ludmily Mojžíšové - LM má široké uplatnění: používá se u široké škály různých vertebrogenních potíží (bolesti zad, výhřezy, blokády, migrény..), pomáhá při nesnázích s otěhotněním, inkontinencí, přináší zlepšení nálezu spermiogramu, snižuje bolest při pohlavním styku, bolest zevních pohlavních orgánů, vaječníků, řeší bolestivou, nepravidelnou, vynechávající menstruaci… Rovnání kostrče je metoda nebolestivá, ale trošku nepříjemná.
Samotné narovnání kostrče se provádí přes konečník a trvá kolem 5 minut. Narovnání předchází nahřátí pánve soluxem. Pak si pacient klekne na všechny čtyři. Terapeut zavede část prstu do konečníku a uvolní svalové napětí, po chvíli zajede trošku hloub ke kostrči, kde jemným tlakem a pohybem napraví - vrátí kostrč do správné pozice.
Na závěr chci upozornit: mobilizace kostrče je jen část metody dle LM a ne vždy vede ke zlepšení stavu, ba naopak může stav i zhoršit. Vždy je nutné absolvovat kompletní vyšetření a metodiku dle LM!!!
S pozdravem Ilona
 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..