Svátky

Příjemnou noc,
dnes je pondělí 18.2.2019
svátek má Gizela
zítra Patrik

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

SERGEJ DAVYDOV
Malá láska, když není opětována, se změní v přátelství

Kapsicínová náplast

 

Dobrý den Peter,
jak sám píšete bolestem je lépe předcházet, než léčit jejich následky. Samotná náplast vás potíží určitě nezbaví. Důležité je zjistit příčinu potíží.
Z vašeho dotazu vyplývá, že máte dostatek pohybové aktivity, důležité však je, zda tréninky odpovídají vaší tělesné kondici a zda nedochází k přetěžování těla a k nevhodným pohybovým stereotypům, jenž často vedou k bolestem pohybového aparátu už tak v mladém věku.
Doporučuji vám navštívit fyzioterapeuta, který provede vyšetření a navrhne vhodnou nebo doplňkovou léčbu šitou přímo na vaše tělo. Také bych využila konzultace fyzioterapeuta v posilovně nebo kondičního trenéra, který má zkušenosti s nácvikem aktivity HSS = hlubokého stabilizačního systému v rámci posilování.

Radost z pohybových aktivit a života bez bolesti přeje Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..