Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je pátek 14.12.2018
svátek má Lýdie
zítra Radana a Radan

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

ALPHONSE DAUDET
Kdo nemiluje, hřeší svým způsobem.

Kapsicínová náplast

 

Dobrý den Peter,
jak sám píšete bolestem je lépe předcházet, než léčit jejich následky. Samotná náplast vás potíží určitě nezbaví. Důležité je zjistit příčinu potíží.
Z vašeho dotazu vyplývá, že máte dostatek pohybové aktivity, důležité však je, zda tréninky odpovídají vaší tělesné kondici a zda nedochází k přetěžování těla a k nevhodným pohybovým stereotypům, jenž často vedou k bolestem pohybového aparátu už tak v mladém věku.
Doporučuji vám navštívit fyzioterapeuta, který provede vyšetření a navrhne vhodnou nebo doplňkovou léčbu šitou přímo na vaše tělo. Také bych využila konzultace fyzioterapeuta v posilovně nebo kondičního trenéra, který má zkušenosti s nácvikem aktivity HSS = hlubokého stabilizačního systému v rámci posilování.

Radost z pohybových aktivit a života bez bolesti přeje Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..