Svátky

Dobrý večer,
dnes je pondělí 18.2.2019
svátek má Gizela
zítra Patrik

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

MATTHIAS CLAUDIUS
Jsou ženy, které s nám líbí, ani ne tak proto, že jsou krásné, ale že jsme jim přišli na chuť.

Perličkový nebo hydromasážní systém koupelí

 

Dobrý den paní T.,
Než se rozhodnete pro zřízení perličkového nebo hydromasážního systému, doporučuji vyzkoušet účinek. Osobně se více přikláním k perličkovému. Perličkový systém je založen na uvolňování bublinek ode dna k povrchu přibližně pod tlakem 0.15 MPa a na kůži působí jemně masážně.
Má sedativní účinek, tedy pro Vás uvolnění svalstva ve spazmu. Další výhodou je umístění roštu na dně vany, který masíruje celé tělo. Oproti tomu je hydromasážní systém tvořen soustavou trysek ve vaně (zádové, chodidlové nebo boční), tudíž je nutné se nastavit vždy proti trysce. Nejedná se o celkovou masáž.
Hydromasážní systém rovněž využívá daleko větší tlak, který může vést i ke zvýšení spasticity. Záleží na době procedury, teplotě vody a především intenzitě tlaku. Přesto i u tohoto systému můžete dosáhnout uvolňujícího účinku, pokud zvolíte správnou intenzitu tlaku.


Hezký den přeje Ilona

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..