Svátky

Příjemnou noc,
dnes je pondělí 18.2.2019
svátek má Gizela
zítra Patrik

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

LUCIUS LUNIUS MODERATUS  COLUMELLA
Nejen přirozenost, ale také výchova utváří povahu. (NON NATURA TANTUM, SED ETIAM DISCIPLINA MORES FACIT

Dornova metoda

 

Dobrý den paní Moniko,
s Dornovou metodou je to trochu potíž. V současné době je možné získat oprávnění k této metodě již za pouhé 2 dny!!! Výuku může absolvovat kdokoliv tzv. z ulice, aniž by měl jakékoliv předchozí medicínské či jiné zdravotní vzdělání.
Osobně si myslím, že skoliózy, výhřezy plotýnek, problémy plynoucí z těhotenství a další diagnózy patří do rukou kvalifikovaných fyzioterapeutů, lékařů a zdravotníků. Tím nechci shazovat přímo tuto metodu, je známá téměř po celém světě, ale myslím si, že by měla být používána odborníky a v kombinaci s dalšími léčebnými technikami. Pokud se rozhodnete pro vyzkoušení této metody, zjistěte si odbornost, praxi a zkušenosti terapeuta s Vaším problémem. Spíš bych se obrátila na fyzioterapeuta, který Vám již v minulosti pomohl.

Mějte se moc krásně Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..