Svátky

Dobrý večer,
dnes je pátek 15.11.2019
svátek má Leopold
zítra Otmar

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JEAN-PAUL BELMONDO
Dáma je dámou, když ví, co nesmí znát, ačkoliv to zná. 

Bolesti hlavy

 

Dobrý den,
bolesti hlavy jsou velmi častým onemocněním nejen dospělých ale v současnosti už i dětí.
Léčba potíží Vašeho syna samozřejmě existuje a čím dřív zahájíte léčbu tím líp, předejdete dalším komplikacím, které se řetězí (nabalují) na nevyřešený problém. Podstatou terapie je diagnostikovat funkční poruchy v oblasti krční, které se mohou řetězit s celou pohybovou soustavou. Při terapii se zaměřujeme na svalovou nerovnováhu, spoušťové body (na lebce, krčních obratlích, svalech), chybné dýchání, vadné držení hlavy a poruchy pohyblivosti v pohybových segmentech, tedy mezi jednotlivými obratli krční páteře.
Především je nutné vyšetřit spojení mezi lebkou a prvním a druhým krčním obratlem. Při terapii se nesmí opomenout na vyšetření žvýkacího svalstva a svalstva dna ústního, které hrají velkou roli při vzniku bolestí hlavy. Co nejdříve zažádejte o rehabilitační léčbu, poukaz může vystavit ošetřující lékař, pediatr, neurolog nebo přímo rehabilitační lékař.
Úspěšnou léčbu a syna bez potíží přeje Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..