Svátky

Příjemnou noc,
dnes je čtvrtek 19.9.2019
svátek má Zita
zítra Oleg

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

VÁCLAV BĚLOHRADSKÝ
Vítězství je vždycky něco jiného, než vítězové mínili.

Bolesti hlavy

 

Dobrý den,
bolesti hlavy jsou velmi častým onemocněním nejen dospělých ale v současnosti už i dětí.
Léčba potíží Vašeho syna samozřejmě existuje a čím dřív zahájíte léčbu tím líp, předejdete dalším komplikacím, které se řetězí (nabalují) na nevyřešený problém. Podstatou terapie je diagnostikovat funkční poruchy v oblasti krční, které se mohou řetězit s celou pohybovou soustavou. Při terapii se zaměřujeme na svalovou nerovnováhu, spoušťové body (na lebce, krčních obratlích, svalech), chybné dýchání, vadné držení hlavy a poruchy pohyblivosti v pohybových segmentech, tedy mezi jednotlivými obratli krční páteře.
Především je nutné vyšetřit spojení mezi lebkou a prvním a druhým krčním obratlem. Při terapii se nesmí opomenout na vyšetření žvýkacího svalstva a svalstva dna ústního, které hrají velkou roli při vzniku bolestí hlavy. Co nejdříve zažádejte o rehabilitační léčbu, poukaz může vystavit ošetřující lékař, pediatr, neurolog nebo přímo rehabilitační lékař.
Úspěšnou léčbu a syna bez potíží přeje Ilona

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..