Svátky

Příjemnou noc,
dnes je úterý 19.11.2019
svátek má Alžběta
zítra Nikola

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

DÉMOSTHENÉS
Než člověk někomu věnuje důvěru, má se podívat na jeho způsob života a na jeho charakter. 

Názor ohledně značky tapu


Dobrý den paní Jano

osobní zkušenost se značkou Kinesio tape nemám, tudíž nevím, zda se jedná o kvalitní materiál, zda elastičnost pásky je dobrá a zda lepidlo nezpůsobuje alergické reakce. Cena za 5 kusů po 5 m je velmi dobrá. Otázka zůstává, zda to není na úkor kvality.

Já osobně nejčastěji pracuji se značkou temtex nebo k-aktivea jsem spokojená. Velmi často se tapy využívají k uvolnění přetížených svalů a i Vámi zmíněný tape se dá použít na trapézové svaly či svaly v bederní páteři. O aplikaci bych se poradila s vyškoleným terapeutem, ne u všech bolestivých stavů v bederní páteři je vhodná aplikaci.
Např. při akutním kořenovém dráždění v oblasti beder je tato metoda kontraindikována. Stejně tak si neodbornou aplikací v oblasti krční páteře můžete přivodit nemalé potíže. Tapování má svá pravidla, které je nutné dodržovat. Obraťte se na vyškoleného terapeuta, prodiskutujte s ním svůj stav a nechte se odborně zaškolit, jen tak zabráníte poškození svého těla a samoléčba získá na efektivnosti.

S přátelským pozdravem Ilona

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..