Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je středa 29.3.2023
svátek má Taťána
zítra Arnošt

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Andrić Ivo
Co nebolí - to není život, co nepomíjí - to není štěstí.

Otázka č.131

Nikde není psáno, že Vámi popisovaný stav vydrží věčně. Zvlášť dnes, v době krize.
Je však pravda, že muži obecně mají zakódováno považovat se za živitele rodiny ( tedy i vydělat víc peněz ) a pokud tomu tak není, jejich ego se povážlivě zmenšuje. Samozřejmě jsou i výjimky, kterým vyšší výdělek ženy vyhovuje – takoví pánové ale mají v sobě něco patologického a spíš je lepší se jim vyhnout.
Dejte svému muži najevo, že si ho vážíte i pro jiné kvality než ty finanční. Třeba je manuálně zručný a umí leccos opravit, nebo je z vás dvou ten rozhodnější, případně vždy drží slovo a lze se na něj ve všem spolehnout. Prostě že je pro Vás ten pravý a jediný i bez více peněz.
Snažte se mu tak zvýšit sebevědomí. V případě, že má nižší vzdělání než Vy, zkuste zvážit možnost, zda by si jej nedoplnil – i tak lze sebeúctu posílit.
Jistě sama přijdete na mnoho kladných stránek, které má Váš muž. Bohužel je ale také možné, že žádné velké pozitivum na svém protějšku nenajdete a budete se stále hádat, až váš vztah úplně zkrachuje. V tom případě nebudete mít čeho litovat a bude lépe, když si časem najdete někoho jiného.
To je však příliš pesimistická verze. Já Vám přeji tu lepší možnost a držím Vám palce.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..