Svátky

Dobré ráno,
dnes je středa 21.2.2024
svátek má Lenka
zítra Petr

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

VICTOR HUGO
Dobrá žena muže inspiruje, vtipná ho zaujme, krásná ho okouzlí, ale soucitná ho dostane.

Otázka č.135

To samozřejmě nepoznáte hned, ale až po delší době, kdy jste spolu. Psychologové uvádějí nejméně jeden rok, protože po této době opadá počáteční zamilovanost a „růžové brýle“.
Měli byste trávit co nejvíc času společně a zjistit tak jeden o druhém téměř všechno : zda je partner pracovitý, jestli o sebe dbá, jaké má názory na fungování domácnosti, výchovu a počet dětí, ale i na nevěru. Také byste se měla zajímat o to, jestli je tolerantní, zda jste schopni v případě potřeby se jeden druhému přizpůsobit a být si navzájem oporou, na kterou se můžete vždy spolehnout. Měli byste mít nějaké společné zájmy a záliby a v neposlední řadě je zvlášť v dnešní době dost podstatný názor na ekonomické zabezpečení domácnosti a rodiny, kdy by oba měli přispívat podle svých nejlepších možností, když muž zpravidla větším dílem.Žena by to zase kompenzovala tak, že by se o domácí prostředí více starala ( vaření, praní, úklid ).
Je důležité trávit hodně času i později spolu, stejně důležité je ale i umět partnerovi poskytnout osobní svobodu a soukromí. Pamatujte si to, protože pak se k sobě budete rádi vracet a budete se na sebe těšit.
Zjistěte, jaké jsou plány vašeho protějšku do budoucna. Pokud jsou skoro totožné s těmi vašimi, máte téměř vyhráno.
Perfektní návod na odhalení pravé povahy toho druhého získáte na delší společné dovolené ( kdy jste 24 hodin denně spolu ) a úplně nejlepší v extrémních ( adrenalinových ) situacích, například při obyčejné déle trvající a prudší hádce.
Držím Vám palce, aby Vám „ten pravý“ vydržel co nejdéle. Nejlépe celý život.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..