Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je středa 29.3.2023
svátek má Taťána
zítra Arnošt

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JOHN BARRYMORE
Uvažuji o pátém sňatku. Proč ne? Šalomoun měl tisíc žen a jeho jméno zůstalo synonymem moudrosti. 

Otázka č.138

Máte pravdu, z toho by mohl být problém a dokonce dost podstatný. Až takový, že by Vám časem přerostl přes hlavu.
Zkušenosti ukazují, že je lepší hned zpočátku z takového vztahu vycouvat, dokud je čas a bolí to co nejméně.
Váš partner určitě nezůstane jen u jedné skleničky, postupem doby se bude jeho potřeba pít zvětšovat a zvětšovat, až skončí jako alkoholik. A od těch radši dál. Jistě sama víte, čeho všeho jsou schopni : od nepořádku doma a neplnění daných slibů až po propití veškerých financí a ztrátu vlastní důstojnosti.
Jistě uvažujete o tom, že jednou budete mít děti. Ne však s tímto pánem – protože z otce alkoholika by určitě neměly dobrý příklad.
Můžete zjistit, proč pije : jestli má nějaké problémy, nebo mu to prostě chutná, případně si tak krátí volný čas. Ale příliš Vám to nepomůže. Protože životní zádrhele řeší chlapi nejraději sami. Jestli mu to „jenom“ chutná, tak je na nejlepší cestě k závislosti a pokud si tak krátí chvíle volna, je to vůbec ten nejhorší případ, protože toho volna bude chtít mít čím dál víc.
Alkoholika nelze předělat a už vůbec nepočítejte s tím, že z lásky k Vám s pitím přestane
( možná pouze na krátkou dobu ). Notorického pijana lze jedině léčit, bohužel velká většina se zbavit své závislosti dobrovolně nepůjde.
Asi jsem Vám to vykreslila dost černě, ale chci Vás jen varovat. Konečné rozhodnutí je jen a jen na Vás.
Znám totiž podobné případy ze svého blízkého okolí a je na ně dost odstrašující pohled. Všichni však začínali zcela nevinně : jen u jedné skleničky. Postupně se jim podařilo zničit všechno, co měli ( včetně svého života a životů svých blízkých ) a nyní jsou z nich jenom opovrženíhodné trosky.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..