Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 16.11.2019
svátek má Otmar
zítra Mahulena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Cicero Marcus Tullius
Štěstí nebývá samo slepé, ale zpravidla oslepuje ty, s nimiž se spojilo.

Otázka č.260

Vaše postavení je velice obtížné, neboť dcera je dospělá a navíc patrně značně tvrdohlavá, tudíž šance na jakoukoli změnu jsou velmi omezené.
Nezbývá než jí říci, že je to stále Vaše dítě a pokud bude v budoucnu cokoli potřebovat, může se na Vás vždycky obrátit. Ale její plány na sňatek s panem profesorem jí asi nevymluvíte. Zkuste si vzpomenout na to, jaká jste byla Vy v jejím věku, možná Vám to pomůže lépe ji pochopit.
Starší muži (a profesoři zvláště) často mladým ženám velmi imponují, zejména svými znalostmi, zkušenostmi a rozhledem. Každodenní život s nimi je však poněkud složitý, protože jako všichni lidé vědeckého založení jsou poněkud nepraktičtí. To si asi Vaše dcera naplno neuvědomuje, takže na to přijde až časem s vlastní zkušeností. Nechte ji, ať se sama poučí.
Zkrachuje – li v budoucnosti její soužití, jistě ocení Vaši nynější prozíravost, dobrou vůli a snahu jí pomoci, když se bude mít o koho opřít a eventuálně kam se vrátit. Proto se s ní nehádejte, počkejte, až pozná, zač je toho loket.
Nezapomeňte, že chybami se člověk učí (a zkušenosti jsou nepřenosné). Určitě si dá příště větší pozor. Zpovzdálí dceru sledujte, ale snažte se do jejího vztahu a života příliš nezasahovat. Protože čím více budete mít snahu jí radit, tím více se zatvrdí a stane se odtažitější. A to jistě nechcete.
Přeji Vám hodně síly a pevné nervy.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..