Svátky

Dobré ráno,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARCUS TULLIUS CICERO
Sobě samému je každý nejméně znám.

Otázka č.264

Většina nevěrných mužů zdůvodňuje existenci svých milenek právě tím, že je manželka nechápe (v tom nejste tedy výjimka ani Vy).
Měli by si však dát velký pozor, aby se jim toto „nechápání“ nevymstilo: velká část milenek se jen velice těžko smiřuje s tím, že ve vztahu se svým miláčkem hrají „druhé housle“. Dělají si proto stále větší a větší nároky, až posléze svého milence nutí, aby se rozvedl.
Je mnohem lepší se nad sebou zamyslet a poctivě si přiznat, jestli je Vám přítelkyně bližší, než manželka. Když zjistíte, že ne (a možná jste už k tomuto závěru došel), zaměřte se spíše na zlepšení manželského vztahu - proč Vás žena „nechápe“.
Velice často bývá chyba pouze v nedostatečné komunikaci nebo v každodenním partnerském stereotypu. Víc si s manželkou povídejte a postarejte se i jinak o oživení soužití: například podnikněte společně nějaké akce či se věnujte zálibám a zájmům, které máte společné.
Naznačte milence, že pro Vás není až tak důležitá a že Vám její nátlak nevyhovuje (v krajním případě, že by mohla přestat být Vaší milenkou). Zmiňte se o tom, že si určitě zaslouží plnohodnotný vztah, kde nebude jen „ta druhá“ a věnujte se více své ženě (a rodině). Ta to jistě ocení.
Bylo by zajisté pro Vás dobré, kdybyste mimomanželský svazek ukončil, a to raději dříve, než manželka pozná, že se něco děje a eventuálně začne uvažovat o rozchodu ona. Nechci Vás strašit, ale i takové případy se stávají – stále větší procento žen si totiž nenechá nevěru jen tak líbit. A co budete dělat pak, až třeba zjistíte, že milenka má k vlastnostem Vaší paní přece jen dost daleko?
Přeji Vám, abyste se rozhodl správně.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..