Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je úterý 26.5.2020
svátek má Filip
zítra Valdemar

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

AUGUSTE-MARSEILLE BARTHÉLEMY
Žárlivost je přechod mezi láskou a nenávistí.

Otázka č.337

Chrápání je velice nepříjemná vlastnost, která poznamenala silně negativně už nejedno manželské či partnerské soužití.
Trpělivě a bez emocí svému manželovi sdělte, že ho pořád milujete (a proč), ale že Vám jeho noční produkce natolik vadí, že s ním sdílet ložnici prostě nemůžete ani při nejlepší vůli. Nevěří – li Vám, zkuste vzít na pomoc přátele (své i jeho), kteří možná mají podobné zkušenosti.
Jestli je Váš pán rozumný, jistě Váš postoj pochopí. A aby se opravdu ujistil, že ho máte stále ráda (a že Vám vůbec není odporný), je důležité také nezanedbávat intimní život.
V dnešní době se dá naštěstí už i „chrápací problém“ vyřešit.
Existují různé pomůcky proti chrápání – od kapek a sprejů až po speciální polštářky na spaní. Můžete je vyzkoušet. Pokud nebudete s výsledkem spokojena, jsou tu ještě poslední možnosti: drobný chirurgický zásah nebo odstranění chrápání přímo laserem. Pošlete svého muže za odborníkem na ORL (ušní, nosní, krční) – ten po vyšetření doporučí další postup. Nebo využijte přímo nabídky kliniky plastické chirurgie, kde se provádějí i tyto výkony.
Počítejte však s tím, že zákrok je poněkud finančně náročnější. Ale pokud se obáváte právě tohohle, uvědomte si, že uvedeným způsobem lze chrápání odstranit trvale a navždy, neboť úspěšnost operací je velmi vysoká. Tato skutečnost by měla bohatě vyvážit vložené investice.
Přeji hodně úspěchů – a brzký klidný spánek po manželově boku.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..