Svátky

Dobré ráno,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MURPHY
Čím krásnější je žena, která vás miluje, tím jednodušší je opustit ji bez toho, aniž byste příliš ranili její city.

Otázka č.361

Vymluvit člověku cokoli, co si vezme do hlavy (a o své pravdě je nezdolně přesvědčen) lze jen velice obtížně.
Tím spíš, když se jedná o vlastní manželku.
Utkvělá myšlenka Vaší paní svědčí o tom, že ona vlastně nemá příliš vysoké sebevědomí. Zkuste jí ho zvýšit: často jí chvalte (i za zdánlivé maličkosti) a lichoťte jí, říkejte jí, že jí máte rád a proč. To vše samozřejmě pouze upřímně a vážně. Také nezapomeňte, že „něžné pohlaví“ má obvykle rádo dárky, tak jí čas od času nějaký věnujte (nemusí to být zrovna něco velkého – stačí květina).
Určitě rovněž existuje mnoho dobrých věcí, které Vaše drahá polovička v životě dokázala, nebo pozitivních vlastností, jež má. Je zcela na místě jí je připomenout.
A zapojte se též s činy - snažte se co nejvíce (ovšem v rámci svých možností) manželce pomáhat v domácnosti, aby neměla pocit, že vše leží jen na ní.
Hodně si spolu povídejte, ale spíše více naslouchejte (než sám mluvte) jejím sděleným pocitům, potřebám a tužbám. Pokuste se jí pochopit, byť toto je úkol velmi těžký, protože chápat lidskou bytost ženského pohlaví bývá často v nadlidských silách.
Zkrátka dělejte maximum pro to, abyste jí ujistil, že ke svým obavám nemá důvod. Chce to však také spoustu trpělivosti a času.
Získá – li partnerka (za Vaší vydatné pomoci) zdravou sebedůvěru, určitě brzy dojde k závěru, že se nemá čeho bát a přestane Vám dávat najevo, že má strach z Vašeho odchodu.
Věřím, že nakonec budete oba spokojeni a přeji vám, aby vaše soužití ještě dlouho vydrželo.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..