Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JAROSLAV DURYCH
Vůle drží spíše nás, než my ji.

Otázka č.367

Vaše obavy jsou celkem pochopitelné.
Ale než na sousedku, raději se soustřeďte na kvalitu vašeho manželského vztahu. Je – li svazek skutečně pevný (= harmonický a přátelský, nechybí v něm dostatečná komunikace a vzájemná důvěra), žádná bytost z venčí by ho neměla ohrozit.
Nezapomínejte také na sebe: snažte se být pro svého muže stále atraktivní a přitažlivá, vyvarujte se nadměrné žárlivosti (zvláště zavrhněte roli „stíhačky“ – kdy, kam a s kým Váš manžel chodí), často ho chvalte a obdivujte – to mají pánové rádi (jistě víte, že jsou to tvorové nadmíru ješitní). Jestli vládnete navíc kuchařským uměním a umíte – li i jinak dobře hospodařit, pak vaše manželství jen stěží něco oslabí.
Tomu, že se občas vyskytne někdo, kdo má zájem o Vašeho partnera, zabráníte jen velmi těžko (protože nežijeme na pustém ostrově). Je tedy lepší příliš to neřešit - jen byste si přidělávala starosti. Kdybyste například bydleli jinde, byla by tam třeba zase jiná sousedka, která by měla na Váš protějšek zálusk.
Uvědomte si též, že v paneláku se většinou máloco utají, takže nevyvolávejte zbytečné spory – nechcete být přece terčem pomluv a posměchu. Snažte se dívat na věci s nadhledem a noblesou (to jsou cenné devízy, jimiž by měla disponovat každá žena). Pokud máte zdravé sebevědomí, nebude Vám to jistě činit žádné problémy.
Držím Vám palce a přeji hodně štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..