Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Bach Richard
Jestliže tvoje štěstí závisí na tom, co dělá někdo druhej, pak máš, myslím, problém!

Otázka č.376

Podobné záležitosti téměř pokaždé zavánějí průšvihem. Ale „pozdě plakat nad rozlitým mlékem“.
Máte možnost obrátit se na odborníka na pracovní právo, který Vám vysvětlí klady a úskalí paragrafů. Tak se budete moci v celé problematice lépe orientovat.
Hlavně se však snažte být dobrým zaměstnancem a doufejte, že Vaše profesní kvality nadřízená ocení víc než Vaše milenecké umění. S největší pravděpodobností Vás totiž čeká souboj pevných nervů – jistě víte, že „kdo chce psa bít, hůl si vždy najde“.
Musíte tedy být neustále ve střehu a dávat veliký pozor, ať neuděláte nějakou chybu. Což představuje většinou značnou psychickou zátěž (a stresující prostředí není nic, co by lidem prospívalo). Jste na to připraven?
Pokud už nyní víte, že nejste zrovna duševně odolný, bylo by pro Vás určitě lepší poohlédnout se po jiném místě. V dnešní době je sice poněkud náročné najít (dobré) zaměstnání, ale pokud máte dostatečnou kvalifikaci a praxi, neměl by to být zase až takový problém.
A netřeba Vám zajisté připomínat, abyste se pro příště sexuálních vztahů na pracovišti vyvaroval (byť by Vás to sebevíc pokoušelo). Následky už znáte.
Přeji hodně štěstí a silné nervy.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..