Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

CHARLES DICKENS
Víc toužíme po tom, aby nás lidé pokládali za duchaplné než za dobré.

Otázka č.383

Váš problém není vůbec ojedinělý.
Snažte se svůj čas rovnoměrně rozdělovat mezi obě ženy, dávejte přítelkyni co možná nejvíc najevo svou lásku, hodně si s ní povídejte, chvalte jí a oceňujte (samozřejmě pouze upřímně).
Má – li dostatečně vysoké sebevědomí, neměla by mít důvod na Vaši taneční partnerku žárlit. Je totiž dokázáno, že nejvíce se žárlivostí užírají právě osoby s malou sebedůvěrou (které se také většinou stále bojí, že je protějšek opustí).
Určitě nic nezkazíte, když obě mladé dámy seznámíte. Jestliže Vaše vyvolená dívku dostatečně pozná, měla by pochopit, že k řevnivosti vlastně nemá důvod.
Zvěte jí pravidelně na vaše soutěže a vystoupení, ať má možnost se sama přesvědčit, že profesionální tanec není žádná „procházka růžovou zahradou“, nýbrž že vyžaduje spoustu odříkání a pevné vůle. Pokud ale ani potom nadměrně žárlit nepřestane, měl byste zvážit, zda má vůbec cenu ve vašem vztahu nadále setrvávat. Život se žárlivcem obecně totiž není vůbec nic jednoduchého (o čemž jste se už asi ujistil osobně) a Vy máte určitě ji jiné starosti, než se soustředit na to, zda Vás Vaše drahá polovička podezřívá, či nikoli.
Přeji hodně zdaru a trpělivosti.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..