Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

LUDWIG VAN BEETHOVEN
Hned za láskou kráčí v jedné řadě nenávist, jež ji zastupuje.

Otázka č.388

Asi se Vám to nebude líbit, ale pravdu má Vaše matka. Kuchařské umění vůbec není k zahození – ať jste vdaná, či ne.
Nynější doba sice nahrává rychlému občerstvení a různým polotovarům i hotovým výrobkům, které stačí pouze rozmrazit a ohřát, ale není vyloučeno, že jednou budete mít partnera, který bude vyžadovat klasickou „domácí kuchyni“. Pánové totiž mají dobré (a kvalitní) jídlo velice rádi – a co si budeme povídat: pokud je manželka výborná kuchařka, významně se snižuje riziko, že si „miláček“ jednoho dne najde jinou hospodyňku.
Rovněž platí, že doma připravené jídlo šetří dost významně finanční prostředky, protože kupované „hotovky“ jsou většinou velmi drahé. Jestli tedy máte hlouběji do kapsy, určitě se vyplatí naučit se vařit – pokud ovšem nebudete patřit k těm poněkud lépe situovaným rodinám, které si mohou dovolit najmout hospodyni (takových ovšem není mnoho – zvláště těch mladých).
Věřte, že jednou rady své maminky náležitě oceníte. Například i proto, že někteří pánové (vychovaní na „poctivé české kuchyni“) bývají dost mlsní a průmyslově vyrobená strava jim prostě nechutná.
Přeji do budoucna hodně štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..