Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

JIŘÍ CÍSLER
Jakmile začnete humor definovat, rozpitvávat, teoreticky vysvětlovat, už je po srandě.

Otázka č.412

Někdy bývá rozhodování vážně velice těžké.
Jistě už víte, že děti znamenají radost, ale i starosti – a mít dvě není v dnešní době opravdu jednoduché. Takže byste měla uvážit, zda na postoji Vašeho muže není něco pravdy.
Rozhodně se nedoporučuje lámat celou záležitost přes koleno. Ještě jednou s partnerem důkladně prodiskutujte, proč si druhé dítě nepřeje. Existenční výhledy dnešní doby jsou poměrně nejisté (s tím budete určitě souhlasit) a třeba se také bojí, že by na dalšího potomka nestačil (nejen finančně).
Pokud však byste se manžela pokoušela nějak podvést a i přes jeho nesouhlas otěhotněla, nemuselo by se Vám to zrovna vyplatit. Mohlo by se Vám stát, že by Vás opustil (i takové případy se bohužel dějí). A zvládla byste sama dvě dítka? (Tady přestává veškerá legrace.)
Bylo by sice hezké, kdyby váš potomek měl ještě sourozence – měl by si s kým hrát a nebyl by případně rozmazleným jedináčkem – ale nikdy by to nemělo být za každou cenu.
Vše si prostě pečlivě rozmyslete, a pokud si nejste svým postojem jistá, můžete se klidně obrátit i na odborníka (psychologa), který Vám poskytne nestranný názor zvenčí.
Přeji mnoho štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..