Svátky

Dobré ráno,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

V.Hugo
Kdo viděl rozbouřené moře a rozbouřenou ženu, spíše by politoval manžela než námořníka.

Otázka č.414

Lze docela dobře pochopit, že Vám manželčino počínání poněkud vadí.
Sdělte jí to především v klidu (při vhodné příležitosti) a bez velkých emocí (pozor na rozčilování).
Vaše žena by se měla hlavně od Vás dovědět, že jí hluboce milujete a líbí se Vám taková, jaká je – neboť takovou jste si vybral. Také se zmiňte, že máte obavy o její zdravotní stav: poslední výzkumy totiž ukazují, že osoby neustále držící diety se svým psychickým (ale i fyzickým) zdravím pěkně hazardují. Například tím, že vážně ohrožují stálost svého metabolismu (nehledě na časté změny nálad).
Je – li Vaše paní jinak rozumná a má - li Vás skutečně ráda, Vaše argumenty uzná a s neustálými experimenty přestane. Pokud však Vaše domluva nezabere, tak požádejte a pomoc společné známé nebo pátrejte po vhodných článcích o škodlivosti diet v tisku i v jiných médiích (třeba na internetu) a následně je ženě předložte. A když to nepomůže, máte možnost se obrátit i na odborníka, který Vaší partnerce situaci rozebere z nezávislého úhlu pohledu.
Můžete své drahé polovičce rovněž naoko pohrozit, že jestliže se svými dosavadními praktikami nepřestane, tak jí opustíte. To by mělo zapůsobit stoprocentně, protože drtivá většina lidí obecně si svých partnerských svazků velmi cení.
Přeji hodně úspěchů.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..