Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

GEORGES BENJAMIN CLEMENCEAU
Válka je příliš vážnou záležitostí, než aby mohla být svěřena armádě. 

Otázka č.434

Můžete. Toto stanovisko je dokonce podloženo odborníky.
Ženy jsou na svých partnerech častěji citově i ekonomicky závislé a velice se bojí ztráty vztahu (a tím i rozpadu eventuální rodiny), proto nevěru odpouštějí snáze.
Většinou doufají, že mužův prohřešek byl pouze jednorázový „úlet“ a není k sokyni citově vázán – že se jednalo toliko o záležitost čistě sexuální. Proto dávají také druhou šanci.
Roli tu hrají i jisté obavy (mnohdy však zbytečné), že by už nenašly jiného, kvalitního partnera a možného náhradního otce pro své potomky.
Co se však týče zadaných mužů, tak ti obvykle ženinu „aféru“ nepromíjejí, protože jsou příliš ješitní a na partnerku se v takovém případě dívají jenom jako bytost žádostivou sexu, jež si dovolila chtít jiného chlapa – což jejich ego velice zraňuje. Nechtějí také vychovávat cizí dítě, které by případně z nevěry vzešlo.
Příslušnice „slabšího“ pohlaví si tedy cení více bezpečí úplné rodiny, kdežto pánové neváhají v případě nevěry své polovičky tuto rodinu opustit.
Doufám, že výše uvedený problém se nedotýká Vás osobně.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..