Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

SENECA LUCIUS ANNAEUS
Život je jako divadelní kus. Nezáleží na tom, jak byl dlouhý, ale jak dobře byl zahrán.

Otázka č.439

Ano – tento fakt je poměrně rozšířen. Bez něj by nemohly existovat veřejné domy a podobné „vymoženosti“.
Je známo, že převažující část mužů k erotické stimulaci potřebuje pouze kvalitní, konkrétní zrakový podnět, takže jim tolik nezáleží na skutečnosti, jak dlouho (a zda vůbec) ženu znají. Zkrátka pokud je pěkná a přitažlivá, chtějí si s ní „užít“ bez ohledu na nějaké city.
Kdežto ženy to mají (z drtivé většiny) nastavené úplně jinak: milostných citů si velmi váží a při sexu dávají přednost pánům, které delší dobu znají (a když je neznají, tak se z toho později ponejvíce nějaký vztah vyvine). Románků na jednu noc si příliš neužívají, a pokud ano, tak při nich hraje roli zejména vyšší procento alkoholu v krvi. Obvykle potom mají značné potíže srovnat si daný zážitek se svým svědomím a obrovské problémy s tím, aby prožitý „úlet“ zatajily před svým stálým (mnohdy i zákonitým) protějškem.
Najdou se samozřejmě i takové dámy, které výčitkami netrpí, ale ty nemají zrovna velké morální kvality a je lepší se jim zdaleka vyhnout.
Doufám, že mezi ně nepatříte.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..