Svátky

Dobré ráno,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MIROSLAV HORNÍČEK
Štěstí je důvěra v lidi.

Otázka č.443


Vaše otázka je poněkud neobvyklá.
Sice můžete dostat od muže, po čem toužíte, ale rozhodně ne vždy a za každých okolností.
Jistě víte, že když něco chcete, musíte pro to také cosi udělat. Totéž platí i ve vztahu k „pánům tvorstva“. Žena by se měla v první řadě snažit, aby byl muž šťastný (alespoň relativně), a až potom od něho může něco požadovat.
To znamená, že například manžel by měl mít doma uvařeno a uklizeno (dobře najezený chlap = spokojený chlap), měl by být obdivován a také sexuálně v pohodě.
Chcete – li po něm něco navíc, je nutné ho neustále chválit – byť za úplné drobnosti (třeba za vynesený koš s odpadky) a svá následná přání formulovat pouze postupně po jednom. Jestliže totiž budete vyžadovat víc věcí najednou, partnera to spíše otráví a „zasekne se“. Proto je třeba jít na záležitost diplomaticky.
Nejlépe tak, že svému drahému ve vhodné chvíli sdělíte, že jej velice milujete, a že by vám udělalo velikou radost, kdyby popřemýšlel o jednom vašem přání. A pak to přání vyslovte – konkrétně a jednoduše. Tak máte vcelku velkou naději, že vám ho opravdu splní.
Takže nezapomeňte: upřímně (= od srdce)chválit a zase chválit! Tedy pokud je za co…
Přeji hodně zdaru.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..