Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 16.11.2019
svátek má Otmar
zítra Mahulena

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

SIDONIE-GABRIELLE COLETTOVÁ
Koho milujeme, toho nejsme nikdy pevně rozhodnuti opustit, i kdyby nám sebevíc ublížil.

Otázka č.450

Váš problém je vcelku pochopitelný.
Máte – li obavy, že jste v soužití jaksi navíc, není nic snazšího, než o nich přítelkyni říci. Prostě si o věci důkladně popovídejte – většina nedorozumění a potíží ve vztazích pramení z nedostatku kvalitní komunikace.
Můžete se své současné partnerky přímo zeptat, zda s Vámi počítá i do budoucna. Jestli bude její odpověď vyhýbavá nebo pro Vás nemilá, je to jasné znamení, že cosi není v pořádku a Vaše pocity jsou v zásadě oprávněné.
Všímejte si také toho, zda s družkou (a její dcerou) můžete řešit každodenní záležitosti, nebo zda si stačí samy. Podnikáte spolu různé aktivity (například výlety či návštěvy kulturních akcí), trávíte příjemně a smysluplně volný čas? Rozumíte si s dcerou své lásky natolik, že se Vám může bez obav svěřovat se svými starostmi i radostmi (nebo své záležitosti řeší radši s matkou)? Máte s Vaší nynější polovičkou nějaké společné zájmy a koníčky? A nakonec: jste spokojen v i sexuální oblasti?
Pokud jste si na tyto otázky odpověděl kladně, tak Vaše situace není tak zlá – trocha trpělivosti a dobré vůle by to měla spravit. Jestliže jsou ale Vaše odpovědi spíše negativní, měl byste se nad dalším setrváním v tomto vztahu vážně zamyslet – případně z něho rovnou úplně odejít.
Přeji mnoho zdaru.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..