Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

NEZNÁMÝ AUTOR
Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty, vypitá láhev rumu o 4 minuty a pracovní den o 8 hodin.

Otázka č.453

Zajisté máte svoji přítelkyni velmi rád.
Nechci Vás strašit, ale určitě víte, že finanční záležitosti už zavinily krach nejednoho vztahu. Také Vy se raději mějte na pozoru, protože Vaše situace je na pováženou.
Mohl byste sice zvýšit své příjmy (abyste se Vaší partnerce vyrovnal), ale ne vždy je to možné. A také by to asi bylo na úkor její spokojenosti v partnerství – asi byste už na ní neměl tolik času (protože by bylo patrně nutné více pracovat).
Je možné, že Vaší lásce zatím nevadí, že máte menší příjmy, a je zvyklá vše financovat sama. Jak dlouho to ale vydrží? Věřte, že jednoho dne jí to omrzí a začne Vám Vaši „nedostatečnost“ předhazovat. Na první pohled se zdá být pohodlné nechat se vlastně vydržovat, ale ne každý na to má žaludek.
Je to prostě začarovaný kruh. A jak z něho ven? Zřejmě Vám nezbude nic víc, než si časem najít jinou, poněkud méně náročnou ženu.
Má rada se Vám jistě moc nelíbí, zkušenosti však ukazují, že pokud to neuděláte, udělá to později ona sama – najde si někoho dalšího, více „solventního“. Bylo by dobré vzít na toto nebezpečí zřetel, protože jinak Vám hrozí mnohá nemilá překvapení.
Přeji hodně štěstí.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..