Svátky

Dobrý večer,
dnes je neděle 16.1.2022
svátek má Ctirad
zítra Drahoslav

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MATTHIAS CLAUDIUS
Muž se vyhne tomu, aby miloval každou ženu na potkání, nevyhne se však tomu, aby na každé něco obdivoval. 

Otázka č.456

Dobrý den,
úplně Vás nepotěším, protože neexistuje jedna správná varianta řešení. Pokusím se upozornit na některé věci, které byste mohla při rozhodování zvážit. Dejte hlavně pozor na to, abyste nezradila sama sebe. To znamená, abyste nešla proti vlastním hodnotám/přesvědčení a
proti vlastní intuici.

Napsala jste, že v minulosti Vás přitahovali starší muži i ženy. Šla jste někdy v minulosti do těchto vztahů, realizovala jste je? Pokud ano, jaký to mělo dopad na Váš rodinný život? Pokud ne, jak dlouho vás přitahovali, jak dlouho jste se trápila? V případě, že chcete zůstat šťastně vdaná, pak je obecně rizikové pouštět se do mimomanželských vztahů. Může to znamenat začátek konce manželství.
Ale taky nemusí. Záleží to na mnoha okolnostech, zejména na Vaší povaze a hodnotovém systému (tedy co je pro Vás přijatelné, s čím se Vám bude dobře žít) a na manželovi. Většina lidí trpí silnými pocity
viny a někdy to potom odnesou zdravotně.
Žena, po které aktuálně toužíte, vede firmu, kde pracujete. Vztahy nadřízený-pořízený jsou velmi komplikované. V případě, že byste jí o svých citech řekla a nereagovala by kladně, mohlo by to pro Vás znamenat ještě větší trápení, než máte teď, kdy po ní toužíte. Do stejně těžké situace byste se mohla dostat, když by zpočátku reagovala dobře, ale z nějakého důvodu by se to zvrtlo. Když se jedná o nadřízeného na pracovišti, tak to často znamená odchod do jiného zaměstnání.
Možná, že Vám teď přijde, že jenom straším. To není mým cílem. Jen je dobré zvážit i rizika. Možná se rozhodnete jít do toho i přes ně, proč ne.
Jsou také další možnosti. Můžete třeba s manželem zpestřit svůj sexuální život. Pokud půjdete cestou zkvalitňování sexu s manželem, můžou se možnosti na tomto poli stát tak přitažlivé, že na jiné sexuální objekty „pozapomenete.“ Anebo do sexu s manželem můžete zahrnout své fantazie. Některé fantazie jsou nejlepší, když zůstanou „pouze“ fantaziemi (např. řada žen má sexuální fantazie, při kterých jsou znásilněny, ale v reálném životě by to opravdu nechtěly), některé fantazie je fajn realizovat (např. zkusit přizvat třetí osobu, pokud oba partneři souhlasí).
Přeji Vám, ať najdete řešení, které je pro Vás to nejlepší.
Zdravím,
Mgr. Radmila Fajtová

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..