Svátky

Dobrý večer,
dnes je neděle 16.1.2022
svátek má Ctirad
zítra Drahoslav

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Charles-Pierre Baudelaire
Ze dvou věcí je třeba se vyléčit: z pohlavní nemoci a z ideálu o ženách.

Otázka č.462

Dobrý den,
pokud se chcete změnit, tak je výborné, že jste se rozhodl vyhledat lékařskou pomoc. Doporučovala bych Vám najít si dobrého psychoterapeuta či psychoterapeutku. Takového, který Vám bude i sympatický a budete mu dříve či později plně důvěřovat. S takovým člověkem se můžete dobrat toho, co je za Vaším chováním, co to pohání. Na základě toho se můžete rozhodnout co dál.
Rozebírání sexuálních praktik s cizími ženami a sledování porna nejpravděpodobněji je únikem do fantazie, ale bude za tím mnohem více.
Co se týká partnerského vztahu, tak bych očekávala, že partnerce jednou dojde trpělivost a vztah ukončí, pokud se nic ve vašem chování nezmění. Ještě jsem nepotkala ženu, které by vyhovovalo, že jí partner tolik věcí zamlčuje a klame ji. Některé ženy jsou ochotné zkousnout občasné milenky nebo třeba společné návštěvy bordelu (je jich velmi málo), ale to, aby se dovídaly věci, které jim zapřete, od jiných, to zpravidla ne. A jak píšete, přítelkyně se to vždy nějak dozví. Existuje jedno staré přísloví, které to krásně
vystihuje: Pravda vyplave na povrch jako olej na vodu.
Přeji Vám, ať se Vám daří a ať najdete takové řešení situace, které Vám přinese vnitřní pohodu a radost.
Mgr. Radmila Fajtová

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..