Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je neděle 22.10.2017
svátek má Sabina
zítra Teodor

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

ROBERT-PIERRE DESNOS
Vkus v lásce je cit, jímž jedinec vyhledává u svého protějšku v zájmu zachování rodu vlastnosti, které sám postrádá. 
 

sexu 01

 

Sexuologická poradna


Vše okolo partnerského života, především vozíčkářů
Na Vaše dotazy odpovídá
MUDr. Taťána Šrámková, CSc.
sexuolog - androlog, specialista na léčbu erektilní dysfunkce a předčasné ejakulace
e-mail pro dotazy: t.sramkova@unbr.cz

Předčasná ejakulace

Mám dotaz týkající se mého přítele. Náš milostný akt trvá necelou minutu, přítel si připadá neschopný. Mohla byste nám prosím poradit? Předem děkuji.
Petra

Odpověď

Sexuální "budoucnost" po ochrnutí

Jsem po úraze míchy 3 měsíce, ochrnul jsem od pasu dolů. Před měsícem jsem se rozešel s přítelkyní. Nemám chuť na další známost. Vůbec nemám chuť na sex, nevím, jak dál, jak to bude s bydlením, prací. I když o sex teď nemám zájem, přesto bych rád věděl, jak to se mnou bude v budoucnosti.
Jiří J. Praha

Odpověď

Jak na nezkušenost v sexu

Mám mladou přítelkyni, žijeme spolu 3 měsíce. Dříve jsme se milovali každý den, já jsem zvyklý na pravidelný sex a uplatňují dlouho trvající soulož. Moje partnerka ve svých 21 letech není příliš zkušená. V poslední době mám pocit, jako by ji to snad již nebavilo…

Odpověď

Léčba sexuálně přenosných nemocí

Vždy po styku mám svědění v pochvě, občas i výtok. Partner potíže nemá. Opakovaně jsem byla léčena na gynekologii pro zánět. Už si nevím rady.
M.B., Mělník

Odpověď

Sexu se můžeme učit celý život

Je mi 29 let, žiji s paraplegikem půl roku. On je můj třetí partner, nikdy jsem se žádným partnerem nedosáhla orgasmu. Partner používá Viagru, takže erekci má dobrou a i dostatečně dlouho vydrží, ale stejně orgasmu nedosáhnu. Můžete mi poradit, co mám dělat? Trápí nás to oba.

Odpověď

Problém s předčasnou ejakulací

Mám problém s rychlým výronem semene. Některé ženě můj problém nevadil, jindy to byla příčina rozchodu. Nyní mám novou přítelkyni, záleží mi na ni. Je možná nějaká léčba?
Karel N., Praha

Odpověď

Poraněním míchy sexuální život rozhodně nekončí

Můj manžel, kterému je 32 let, měl úraz, při kterém ochrnul. Léčil se na spinální jednotce, nyní je v rehabilitačním ústavu. Máme jedno dítě, před úrazem jsme měli hezký vztah i sexuální život. Jak to bude dál?
J.Z. České Budějovice

Odpověď

Erektilní dysfunkce po havárii

Je mi 28 let, jsem dva roky ochrnutý po motohavárii. Nyní jsem si našel přítelkyni. Při milování mám problémy – ochabuje mi ztopoření. Kam se mohu obrátit o pomoc a je léčba u nás dostupná?
M.K. Ostrava

Odpověď

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..