Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 7.12.2019
svátek má Ambrož a Benjamín
zítra Květoslava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

CHARLES PIERRE BAUDELAIRE
Žena je bytostí, která vrhá největší stín nebo největší světlo do našich snů. 

Otázka č.63

Lidská sexualita je variabilní a má mnoho forem vyjádření a uspokojení. Jinou kvalitu má v dětství, dospívání dospělosti a ve stáří, jinou kvalitu má v období změněné životní situace, při chronické nemoci (např. nádorové onemocnění) nebo po těžkých úrazech s trvalými následky (poranění míchy, upoutání na vozík, ztráta cítivosti). Ve svém dotazu neuvádíte, jak dlouho jste po úraze (v první fázi po úraze se kvalita sexuálních funkcí může měnit) a zda dosahujete ztopoření. Ztrátou dostatečného ztopoření k realizaci sexuálního styku trpí v průměru 3 ze 4 mužů s úplným přerušením míchy, ztrátou schopnosti ejakulace 94% bez ohledu na výšku přerušení míchy. Píšete, že k mentálnímu vzrušení u vás dochází, to znamená, že vaše chuť k sexu je zachována. Sex nechcete realizovat z důvodu nedostatečného vybití. Ztopoření můžeme podpořit podáváním moderní generace účinných tablet. Avšak ejakulaci vám tímto způsobem nemůžeme zaručit. Ale kvalitnější ztopoření, větší tvrdost erekce a delší styk přispějí k vašemu lepšímu sexuálnímu prožitku, potažmo k intenzivnějšímu prožitku vaší partnerky. Můžete dosáhnout psychického orgasmu současně s orgasmem vaší partnerky. Někteří muži jsou schopni dosáhnout psychického orgasmu současně s orgasmem partnerky, takový orgasmus nazýváme paraorgasmem.
Je nelogické omezovat váš sexuální apetit, tak to vnímáte ve vaši momentální situaci, kdy nemáte partnerku. Situace se rázem změní, až najdete přítelkyni, se kterou se naučíte i s ochrnutím prožívat kvalitní sex.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..