Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 7.12.2019
svátek má Ambrož a Benjamín
zítra Květoslava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

AVERROES
Nečiň, co odsuzuje tvé svědomí, a neříkej, co není v souladu s pravdou. 

Otázka č.79

Podtlakové přístroje pracují na principu vývěvy. Mají tvar válce. Vysáváním vzduchu z válce, který se naloží na penis, se docílí podtlaku a městnání krve v pohlavním údu. V pohlavním údu při takto navozené erekci převažuje žilní krev. Ta má tendenci ihned odtékat, proto musí být ihned na kořen penisu naložený těsnící kroužek.Erekce dosažená podtlakem je méně pevná- pohlavní úd je měkčí, žilní krev (odkysličená krev) má za následek lividní (namodralé) zbarvení pohlavního údu, který je navíc chladnější. Těsnící kroužek může být naložený maximálně 30 minut. Důležité je mít k dispozici pouze kvalitní podtlakový přístroj, jejich cena se pohybuje od minimálně 3000 - 5000 Kč výše. Levná zařízení v ceně několika stokorun nefungují, navozený podtlak není dostatečný, těsnící kroužky nejsou kvalitní.
Průměrná doba k dosažení orgasmu u žen je 15 minut. Tuto dobu můžete zkrátit intenzivní, delší předehrou.
Mužům, zvláště mladším, doporučuji po poranění míchy k posílení erekce jiné prostředky než jsou podtlakové přístroje, a to z důvodů výše uvedených. Jako první metodu volby používáme léky ze skupiny inhibitorů fosfodiesterázy 5 – Viagru, Cialis nebo Levitru. Efekt je okolo 70%. Léky se užívají jednorázově l hodinu před stykem a fungují pouze ve spojení se sexuálním drážděním. Pokud tabletová léčba nefunguje používáme injekce prostaglandinu E 1 (Caverject, Karon) do penisu. Předpokladem je vytestování účinné dávky léku v ordinaci lékaře a osvojení si přípravy injekce i aplikaci do pohlavního údu. U mužů tetraplegiků zaučujeme jejich partnerku. Všechny léky na podporu erekce jsou vázány lékařským předpisem.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..