Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je středa 27.9.2023
svátek má Jonáš
zítra Václav

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

BARNES BARNABE
Tělo zamilovaného člověka je tak málo odolné, že je hotovým eldorádem pro chorobu žárlivosti. 

Jak na nezkušenost v sexu

Milý tazateli,
žena nedokáže oddělit, ve srovnání s mužem, sexuální a nesexuální oblasti života. Proto se u ní se do sexu promítá vše, a to i z oblasti nesexuální. Jedná se o schopnost společné komunikace, jak spolu vycházíte v běžném společném životě, zda máte podobné zájmy, koníčky, přátele, jestli ji imponujete i v oblasti profesního života…

 

Pokud se týká sexu, tak vaše partnerka, jak píšete, není příliš zkušená, navíc váš vztah je na samém začátku. Vy jako zralý partner byste měl zkoušet krok za krokem objevovat, co je jí i vám společně příjemné, zda ji vyhovuje delší nebo kratší předehra, který způsob dráždění a na kterých místech ji více vzrušuje, zda se dobře zvlhčuje (v opačném případě si můžete pomoci lubrikačním želé), zda se dokáže uvolnit, o sexu komunikovat, zda je vám schopna sdělit svoje přání, zda ji třeba netrápí to, že nedosahuje orgasmu (což by v jejím věku nebylo nic neobvyklého, ale ona se může před vámi jako zralým mužem cítit v roli „neplnohodnotné“ partnerky).
Při dlouho trvající souloži, kterou uplatňujete, může postupně klesat zvlhčení pochvy a vaše partnerka může pak cítit v pochvě pálení nebo dokonce i bolest. Abyste předešli vzniku sexuálního nesouladu by bylo vhodné si o všem promluvit. Samozřejmě ne při milování a ne formou poukazování na její nedostatky, naopak je vhodné vyzvednout všechny klady.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..