Svátky

Příjemnou noc,
dnes je čtvrtek 19.9.2019
svátek má Zita
zítra Oleg

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MARIE CURIE
Ničeho se v životě nemusíme bát: jen to pochopit!

Otázka č.570

Předčasná ejakulace je mužská sexuální porucha charakterizovaná ejakulací, která se objeví vždy nebo téměř vždy během jedné minuty po zavedení mužského pohlavního údu do pochvy a neschopností oddálit ejakulaci u všech nebo téměř všech vaginálních penetracích.
Předčasná ejakulace vede k negativním osobním důsledkům, jako je stres, nesnáz, frustrace a/nebo vyhýbání se sexuální aktivitě. Ejakulace se může objevit ještě před imisí penisu do pochvy (ante portas) nebo do 1 - 2 minut po jeho zavedení do pochvy. Porucha se objevuje u 20 - 30 % mužů. Aby byla předčasná ejakulace plně vyjádřena, musí k překotné ejakulaci docházet při pravidelných a častých sexuálních stycích několikrát do týdne nebo denně.
Muž trpící předčasnou ejakulací by měl vyhledat lékaře, který provede vyšetření a vyloučí možné odstranitelné příčiny: krátká uzdička, zánět prostaty a/nebo močové trubice, snížená funkce štítné žlázy atd. Pokud se jedná o primární předčasnou ejakulaci, doporučí léčbu tabletami a případně užití některých tréninkových technik, jak docílit oddálení ejakulace.
Naši nemocní mají současné době k dispozici nový lék Priligy. Podléhá předpisu odborného lékaře.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..