Svátky

Dobrý večer,
dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek má Bohuslav
zítra Sandra

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Cicero Marcus Tullius
Štěstí nebývá samo slepé, ale zpravidla oslepuje ty, s nimiž se spojilo.

Problém s předčasnou ejakulací

Předčasná (překotná) ejakulace (ejaculatio praecox) je po ztrátě schopnosti ztopoření (impotence, erektilní dysfunkce) druhým nejčastějším problémem, se kterým se nám muži svěřují. Její výskyt je od 22 do 38%.
Do určité míry je její závažnost ve vztahu ke kvalitě sexuálního života relativní, protože řada partnerek ji dokáže tolerovat a řada párů si navykne k sexuálnímu uspokojení ženy užívat jiné (nekoitální) techniky. Zcela jasnou indikaci k léčbě je dosažení výronu semene ještě před zavedením (ejaculatio ante portas, před branami), či krátce po zavedení pohlavního údu do pochvy. Dobré je s léčbou příliš neotálet, není třeba se stydět, váš problém není výjimečný.
 
Před započetím léčby, ke které se můžete objednat na sexuologii, zkuste provést základní opatření:
1 - důležitá je pravidelná realizace sexuálních styků, alespoň odpovídající průměrné častosti milování českých mužů a žen, tj. 2-3x týdně.
2 - je nutno upravit antikoncepci (nepřijatelná je přerušovaná soulož, nejlepší použití kondomu).
3 - změnit polohy při styku, většinou se osvědčí obrácená poloha.

V ordinaci sexuologa vám budou doporučeny některé nácvikové techniky (stop-start, stiskací) či dlouhodobější nácvik dle Masterse a Johnsonové. U většiny párů přestavuje základ léčby farmakologická léčba. Farmakologickou léčbu představují místně aplikované znecitlivující masti (na žalud a uzdičku) a tabletová léčba. V současné době se připravuje zavedení nových léků, speciálně vyvinutých pro léčbu rychlé ejakulace, které se budou užívat jednorázově před stykem.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..