Svátky

Příjemnou noc,
dnes je úterý 21.1.2020
svátek má Běla
zítra Slavomír

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Oskar Wilde
Muž může být šťastný s jakoukoli ženou, pokud ji nemiluje.

Předčasná ejakulace

U vašeho přítele se velmi pravděpodobně (pokud příčinou krátkého milostného aktu není ochabnutí ztopoření bez výronu semene) o tzv. předčasnou ejakulaci. Ta je druhou nejčastější sexuální poruchou, se kterou se sexuologové ve své praxi setkávají.
O předčasné ejakulaci hovoříme, pakliže dojde k výronu semene do 2 minut po zavedení pohlavního údu do pochvy a započetí frikčních pohybů. Předčasná ejakulace (PE) je nejčastěji primární, konstituční problém. Můžeme o ní hovořit, pakliže jsou splněny podmínky častých sexuálních styků- denně nebo několikrát týdně a dostavuje se i při stycích opakovaných. Léčbu provádějí sexuologové. Základním léčebným opatřením je úprava partnerských sexuálních poměrů - není možno odstranit PE bez co možná nejvyšší frekvence sexuálních styků. Také otázku antikoncepce je nutno řešit. Samozřejmě zcela nepřijatelnou je přerušovaná soulož. Výhodou se ukazuje použití kondomu, který sníží dráždění žaludu a napomůže tak prodloužení sexuálního spojení. V léčbě vyjma uvedených režimových opatření používáme lokálně aplikované mastí v kombinaci s užíváním tablet ze skupiny antidepresiv typu SSRI, kdy využíváme jejich vedlejšího účinku na prodloužení doby do výronu semene. Nácvikové techniky stiskací a stop start komplexní léčbu PE doplňují. Léčebný efekt zejména tabletové léčby je velmi dobrý, dosáhneme prodloužení délky styku řádově na 10 až 15 minut.

Vyhledávání

Podporují nás

logo mzcr
Projekt byl realizován za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví
Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením
kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..