Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je neděle 16.12.2018
svátek má Albína
zítra Daniel

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

Neil Gaiman: Američtí bohové}
Věřím, že ten, kdo tvrdí, že sex je přeceňován, ho prostě nedělal správně.

Problém s erekcí

Váš problém bude nejspíš v psychogenní rovině. Vzhledem k tomu, že ještě nedávno jste měl dobrou erekci a při styku jste neměl problémy, jste zdráv, neměl jste úraz, tedy vše nasvědčuje vzniku psychicky podmíněné poruchy potence. Mladým mužům se stává, že pokud opakovaně selžou při styku a erekce se nedostaví, začnou se kontrolovat při každém dalším styku, objevuje se úzkost a strach z očekávání. To jsou emoce, které mají prokazatelně negativní vliv na dosažení ztopoření. V další fází se muž začne sexuálnímu styku vyhýbat, může se objevit ztráta sexuální chuti. V konečném důsledku, pokud muž nezačne problém řešit, může dojít až k rozpadu partnerského svazku. Je chvályhodné, že chcete změnit svůj životní styl, který však až v pozdějších letech by mohl negativně ovlivňovat vaši erekci a sexuální život. Ale pokud přestanete kouřit už nyní, máte v budoucnu o problém méně. Pravidelný sport je důležitý pro kardiovaskulární aparát, kondiční plavání je vhodný sport. Potravinové doplňky vám sice neuškodí, ale pravděpodobně nepomohou. Jejich efekt se rovná placebo efektu. Doporučuji vám návštěvu sexuologa. Ten vás vyšetří a předepíše tabletovou léčbu. V současné době máme k dispozici generaci velmi účinných tablet s efektem až 80% - inhibitorů PDE5. Léky jsou však jen na lékařský předpis a užívají se po předchozí sexuální stimulaci vždy jednorázově před stykem. Léčba je bezpečná. Věřím, že po realizaci několika úspěšných, uspokojivých sexuálních styků s partnerkou, se kterou si rozumíte, budete opět v pořádku. Sexuologa se neobávejte, stud není na místě. Podobné problémy trápí řadu mužů, váš problém není výjimečný.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..