Svátky

Příjemnou noc,
dnes je neděle 17.11.2019
svátek má Mahulena
zítra Romana

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

J. Moreauová
Jestliže chce žena v životě dosáhnout úspěchu, musí být natolik kultivovaná, aby přitahovala hloupé muže a natolik obyčejná, aby přitahovala i muže inteligentní.

Otázka č.429

Výčet všeho, co by mohlo být příčinou bolestivých vjemů, které udáváte, by zabral mnoho času a patrně by vás polekal. Je skutečně třeba urologické vyšetření k vyloučení anatomických změn penisu, k vyloučení zánětu, provedení neurourologického případně neurologického či kožního vyšetření. Pokud bude vše v pořádku, je možné, že se nejedná o žádnou abnormitu. Citlivost žaludu je veliká a individuální u každého muže. Mnozí muži skutečně popisují až bolestivé pocity do doby než se zvýšená citlivost otupí pravidelnou masturbací či sexuálním stykem. Pokud nebude vyšetřeními nalezena žádná abnormita, je třeba věnovat zvýšenou pozornost milostné předehře tak, aby partnerčin genitál byl dostatečně vlhký a zavedení penisu tak bylo snadné a dráždilo co nejméně. Při masturbaci je třeba v hojném množství užívat nedráždivý lubrikační gel, případně gel s obsahem znecitlivující látky, která zvýšenou citlivost potlačí. Znecitlivující gel je vázán na lékařský předpis – požádejte urologa či praktického lékaře. Pomůže i ponechávání stažené předkožky tak, aby byl žalud obnažen a otužoval se kontaktem se spodním prádlem. Podobný efekt má provedení obřízky, po které zůstává žalud obnažen trvale a postupně se jeho citlivost sníží.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..