Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je pondělí 3.8.2020
svátek má Miluše
zítra Dominik

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Amiel Henri Fréderic
Snaha po osobním štěstí je jen prodlužování zvířeckosti v nás. Lidskost začíná v člověku teprve, když se ho zřekne.

16. Modelářský a hobby veletrh Praha + 19. Pražský veletrh hraček her a potřeb pro děti – ITEA 2007.

Letos už po šestnácté hostil PVA Letňany Modelářský a hobby veletrh a 19. Pražský veletrh hraček, her a potřeb pro děti – ITEA 2007.

Jen těžko si můžeme představit větší koncentraci zábavy, dovednosti, zručnosti a radosti na čtvereční metr. Snad nejlepším měřítkem byla radost v očích těch, kterým byla tato akce určena, tedy v očích dětí od těch nejmenších, až po „dospěláky“, pro které měla výstava také své kouzlo. Těžko popsat vše, co na veletrhu bylo, také těžko vybrat, které fotografie uveřejnit. Na všech je vidět pohoda, zájem a zaujetí při hrách. Šťastné úsměvy v dětských tvářích jsou asi nejlepší indikátor úspěchu. Záběr výstavy byl opravdu veliký. Od drobných předmětů každodenní potřeby, až po obří model vrtulníku se skutečným proudovým motorem.
Jen pro zajímavost, motor přijde na pakatel, tedy 120 000Kč. Ano, počet nul je správný. Množství kočárků, dětských postýlek, oblečení pro každou příležitost a vybavení domácností mladých slečen, to zase lákalo k prohlídce a praktickým zkouškám maminky.
Tatínkové nenápadně nápadně prohlíželi dětské autosedačky a vše co k nim patří, tedy i modely závodních aut, lodě a ostatní, pro domácnost nezbytné věci. O zábavu a veselí se postaralo Country radio. Modeláři předváděli akrobacii s elektrolety a v bazénu se prohánělo neustále několik lodí. Zkrátka, výstava jak má být.Závěrem? Takto by se měl bavit celý svět!A teď se pojďte podívat.

Vyhledávání

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..