Svátky

Dobrý podvečer,
dnes je středa 26.6.2019
svátek má Adriana
zítra Ladislav

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

PHIL BOSMANS
Abys měl aspoň kapičku štěstí, alespoň trochu toho nebe na zemi, musíš se smířit se životem, se svým vlastním životem - takovým, jaký je.

Gingo biloba pro zdraví

"

Gingo je nejstarší stromovitá rostlina na zemi – podle odhadu vědců rostla na naší planetě již před více než 225 miliony lety. Za zemi původu se považuje Čína, kde jsou výtažky z jinanu důležitou složkou lidového léčitelství již po řadu tisíciletí.

Nyní představuje extrakt z této rostliny účinnou složku řady léčivých přípravků i doplňků stravy, rozšířených prakticky po celém světě. Hlavní oblastí jejich použití jsou především některé poruchy činnosti mozku, např. snížená schopnost soustředění, poruchy paměti, některé druhy bolesti hlavy, závratě, v poslední době začíná být využíván i příznivý vliv na periferní cévní systém, při nedostatečném prokrvení končetin, např.při pocitu chladných nohou, při bolestech v lýtkách či při hučení v uších, které bývá způsobeno též poruchami krevního zásobení v oblasti vnitřního ucha.

"

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..