Svátky

Příjemnou noc,
dnes je úterý 11.12.2018
svátek má Dana
zítra Simona

Krátce

Somatoformní poruchy

 

Somatoformní poruchy jsou potíže charakteristické přítomností nejrůznějších tělesných příznaků bez prokázaných organických a patologických změn.

Celý článek.

Citáty

SIDONIE-GABRIELLE COLETTOVÁ
Zamilovaná žena raději obětuje svou dobrou pověst, než ideály o milenci.

ETIOPIE 2015

Sobota 18. 7. – cesta z Abra Minch

 

Ráno jsme odjeli z Abra Minch po docela pěkné silnici, sice už nebyla tak "dramatická", plná výmolů, jízdy korytem řeky apod., ale alespoň to rychleji utíkalo a my stihli v poslední naši zastávce Ziwya- zajet ještě k jezeru, podívat se na vodní ptactvo. Hlavně na marabů, pelikány, různé ibisy a kdoví, jak se to další jmenovalo. Bylo jich tam skutečně hodně a pózovali jako manekýni. Samozřejmě, jako všude, když viděli cizince, hned se našel někdo, kdo je krmil rybami a chtěl za to peníze, ale my už jsme otrlí a tak, když jsme si je neobjednali, nedostali nic, spíš náš rušili. Když jsme si připravili foťák na nějaký záběr, vhodili do hejna rybu a bylo po kompozici, protože se ptáci ihned rozlétli a začali se o žrádlo prát.

Ale byla to docela podívaná. V plánu jsme měli ranní projížďku lodí a podívat se na rybí trh, ale v noci pořádně lilo, alespoň víme, že tu i někdy prší, protože takové počasí, jaké jsme měli my, v období dešťů, je neuvěřitelné.

 

e38a.jpg

 

 

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..