Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek má Bohuslav
zítra Sandra

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

DAPHNE DU MAURIEROVÁ
Zamilovaní jsou zatím spojenci tím, že spolu dokáží žít, takže si vůbec neuvědomují, že by kdy jednou dokázali společně žít i bez sebe. 

První právní pomoc při životních nehodách

V životě každého z nás často není nouze o nečekané a nepříliš příjemné situace. Dnešní knížka vám poradí, jak tyto věci řešit z právnického hlediska.

 

   Úvodem se dovíte, v jakých případech je dobré obrátit se na advokáta (a objasníte si rozdíl mezi advokátem a právníkem). Mezi takové záležitosti patří třeba vymáhání peněz od dlužníka, pomoc při smlouvách uzavíraných na dálku, škody způsobené zaměstnancem či pochybnosti při výpovědi z pracovního poměru, komplikovaný rozvod a dále třeba prodej bytu nebo dědictví. O všech těchto (a ještě dalších) věcech najdete v knížce velice podrobné informace - včetně vzorů smluv a skutečných životních příběhů; publikace se tedy neomezuje pouze na suché paragrafy…

 

   Zbývá dodat, že toto moc užitečné dílko sestavil kolektiv zkušených právníků a bylo vydáno nakladatelstvím Alfom na konci třetího čtvrtletí roku 2016.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..