Svátky

Dobré ráno,
dnes je sobota 18.1.2020
svátek má Vladislav
zítra Doubravka

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

WALTER BENJAMIN
Láska vychází z touhy lidské bytosti být jiné bytosti nenahraditelnou i za předpokladu, že vše na tomto světě je nahraditelné. 

První právní pomoc při životních nehodách

V životě každého z nás často není nouze o nečekané a nepříliš příjemné situace. Dnešní knížka vám poradí, jak tyto věci řešit z právnického hlediska.

 

   Úvodem se dovíte, v jakých případech je dobré obrátit se na advokáta (a objasníte si rozdíl mezi advokátem a právníkem). Mezi takové záležitosti patří třeba vymáhání peněz od dlužníka, pomoc při smlouvách uzavíraných na dálku, škody způsobené zaměstnancem či pochybnosti při výpovědi z pracovního poměru, komplikovaný rozvod a dále třeba prodej bytu nebo dědictví. O všech těchto (a ještě dalších) věcech najdete v knížce velice podrobné informace - včetně vzorů smluv a skutečných životních příběhů; publikace se tedy neomezuje pouze na suché paragrafy…

 

   Zbývá dodat, že toto moc užitečné dílko sestavil kolektiv zkušených právníků a bylo vydáno nakladatelstvím Alfom na konci třetího čtvrtletí roku 2016.

Vyhledávání

Podporují nás

logo mzcr
Projekt byl realizován za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví
Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením
kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..