Svátky

Dobré ráno,
dnes je středa 23.10.2019
svátek má Teodor
zítra Nina

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Francis Scott Fitzgerald
Jen ti nečetní, co o věcech rozhodují, jsou ve své práci šťastni a jisti tím, že jsou hodni mzdy své, - ostatní žijí v mlhách pochybností a nejistot, v očekávání chvíle, kdy bude odhalena jejich naprostá neschopnost

Odhalte své silné stránky!

Mnoho z nás bude určitě souhlasit s názorem, že pro šťastný život, zejména úspěchy v práci, je důležitá znalost svých vlastních silných stránek. Dnešní knížka se této problematice věnuje podrobněji – a může být vaším dobrým pomocníkem.

   Přehledná typologie zde uvedená rozlišuje lidi na pět hlavních skupin (jež se dále dělí); u každé jsou uvedeny její silné stránky i nejvhodnější druh profese. Podle přiložených krátkých testů (zveřejněných na konci knihy) snadno zjistíte, ke které skupině patříte - tudíž jaké silné stránky máte právě vy (byť o nich třeba nevíte). Dočtete se také, jakým způsobem je můžete ještě dále rozvíjet a zdokonalovat. U každého typu navíc najdete příklady známých osobností.

Tuto velice užitečnou publikaci sestavila zkušená odbornice a vydalo jí nakladatelství Grada v průběhu podzimu roku 2016, takže by mělo být poměrně snadné si jí opatřit.

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..