Svátky

Dobré ráno,
dnes je sobota 18.1.2020
svátek má Vladislav
zítra Doubravka

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

ROBERT BROWNING
V každé lásce k druhému je přes polovinu sebelásky. 

Odhalte své silné stránky!

Mnoho z nás bude určitě souhlasit s názorem, že pro šťastný život, zejména úspěchy v práci, je důležitá znalost svých vlastních silných stránek. Dnešní knížka se této problematice věnuje podrobněji – a může být vaším dobrým pomocníkem.

   Přehledná typologie zde uvedená rozlišuje lidi na pět hlavních skupin (jež se dále dělí); u každé jsou uvedeny její silné stránky i nejvhodnější druh profese. Podle přiložených krátkých testů (zveřejněných na konci knihy) snadno zjistíte, ke které skupině patříte - tudíž jaké silné stránky máte právě vy (byť o nich třeba nevíte). Dočtete se také, jakým způsobem je můžete ještě dále rozvíjet a zdokonalovat. U každého typu navíc najdete příklady známých osobností.

Tuto velice užitečnou publikaci sestavila zkušená odbornice a vydalo jí nakladatelství Grada v průběhu podzimu roku 2016, takže by mělo být poměrně snadné si jí opatřit.

 

 

Vyhledávání

Podporují nás

logo mzcr
Projekt byl realizován za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví
Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením
kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..