Svátky

Příjemnou noc,
dnes je úterý 21.1.2020
svátek má Běla
zítra Slavomír

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

DIOGENÉS
Muži se žení proto, že jsou unaveni. Ženy se vdávají proto, že jsou zvědavé a touží po nových zážitcích. A tak se tedy oba zklamou.

Cviky, které léčí

Jistě každý z nás se chce cítit dobře nejen po psychické, ale i po fyzické stránce. Leč přiznejme si, že s přibývajícím věkem je to čím dál těžší – občas se objevují různé neduhy a potíže s pohybovým aparátem, které bychom rádi odstranili. Dnešní knížka si klade za cíl k tomu dopomoci.

   Obsahuje nenáročné cviky, které lze aplikovat ať pro prevenci, nebo při různých problémech. Ty jsou abecedně řazeny, takže zde najdete řešení od artrózy přes ischias třeba až po vymknutí ramene či kotníku. Cvičení můžete navíc provádět kdekoli; a nepotřebujete k němu žádné speciální přístroje. Ke všem úkonům je připojený detailní popis (včetně upozornění na optimální provedení či doporučení nejvhodnější délky trvání i počtu opakování).

   Tuto velice užitečnou publikaci sestavila trojice zkušených odborníků (v čele s renomovaným lékařem) a vydalo jí nakladatelství Esence na sklonku roku 2016.

Vyhledávání

Podporují nás

logo mzcr
Projekt byl realizován za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví
Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením
kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..