Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pondělí 9.12.2019
svátek má Vratislav
zítra Julie

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

EUGÉNE DELACROIX
Jako člověk miluji rozum, ale jako umělec nenávidím rozumné věci. 

Cviky, které léčí

Jistě každý z nás se chce cítit dobře nejen po psychické, ale i po fyzické stránce. Leč přiznejme si, že s přibývajícím věkem je to čím dál těžší – občas se objevují různé neduhy a potíže s pohybovým aparátem, které bychom rádi odstranili. Dnešní knížka si klade za cíl k tomu dopomoci.

   Obsahuje nenáročné cviky, které lze aplikovat ať pro prevenci, nebo při různých problémech. Ty jsou abecedně řazeny, takže zde najdete řešení od artrózy přes ischias třeba až po vymknutí ramene či kotníku. Cvičení můžete navíc provádět kdekoli; a nepotřebujete k němu žádné speciální přístroje. Ke všem úkonům je připojený detailní popis (včetně upozornění na optimální provedení či doporučení nejvhodnější délky trvání i počtu opakování).

   Tuto velice užitečnou publikaci sestavila trojice zkušených odborníků (v čele s renomovaným lékařem) a vydalo jí nakladatelství Esence na sklonku roku 2016.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..