Svátky

Příjemnou noc,
dnes je úterý 21.1.2020
svátek má Běla
zítra Slavomír

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

J.B.SHAW
Stárnutí je otrava, ale je to jediný způsob, jak se dožít vysokého věku.

Jídlo jako medicína

Věříte tomu, že správným výběrem a konzumací potravin se dá významně ovlivnit naše zdraví? Jestli ano, pak je dnešní knížka určena právě pro vás. A pokud ne, tak její přečtení by vás mělo dostatečně přesvědčit.
   Napsala jí totiž žena, která měla sama v minulosti mnoho zdravotních problémů – a i s pomocí vhodných jídel se s nimi dokázala skvěle vypořádat. Tak například zjistíte, že naslouchat signálům svého těla je velmi důležité. Dále se dočtete, co dělat, když vaše potíže jsou mírné, nebo i větší. Rovněž jsou zde uvedeny vhodné potraviny a celková životospráva třeba při různých poruchách trávení, únavě, výkyvech nálad i kognitivních funkcí, cukrovce, anebo u problémů s hormony či imunitou. Najdete tady celkem podrobný dotazník na „diagnózu“ svého organismu i odpovědi na některé nejčastější otázky týkající se výživy. A navíc jsou tu uvedeny také nějaké recepty na zdravá jídla (ale pozor: kniha rozhodně není jenom kuchařka).

 

   Tato publikace tedy rozhodně stojí za prostudování. Zbývá dodat, že byla vydána v nakladatelství Beta ke konci minulého roku.

Vyhledávání

Podporují nás

logo mzcr
Projekt byl realizován za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví
Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením
kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..