Svátky

Dobré ráno,
dnes je středa 23.10.2019
svátek má Teodor
zítra Nina

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Francis Scott Fitzgerald
Jen ti nečetní, co o věcech rozhodují, jsou ve své práci šťastni a jisti tím, že jsou hodni mzdy své, - ostatní žijí v mlhách pochybností a nejistot, v očekávání chvíle, kdy bude odhalena jejich naprostá neschopnost

Jídlo jako medicína

Věříte tomu, že správným výběrem a konzumací potravin se dá významně ovlivnit naše zdraví? Jestli ano, pak je dnešní knížka určena právě pro vás. A pokud ne, tak její přečtení by vás mělo dostatečně přesvědčit.
   Napsala jí totiž žena, která měla sama v minulosti mnoho zdravotních problémů – a i s pomocí vhodných jídel se s nimi dokázala skvěle vypořádat. Tak například zjistíte, že naslouchat signálům svého těla je velmi důležité. Dále se dočtete, co dělat, když vaše potíže jsou mírné, nebo i větší. Rovněž jsou zde uvedeny vhodné potraviny a celková životospráva třeba při různých poruchách trávení, únavě, výkyvech nálad i kognitivních funkcí, cukrovce, anebo u problémů s hormony či imunitou. Najdete tady celkem podrobný dotazník na „diagnózu“ svého organismu i odpovědi na některé nejčastější otázky týkající se výživy. A navíc jsou tu uvedeny také nějaké recepty na zdravá jídla (ale pozor: kniha rozhodně není jenom kuchařka).

 

   Tato publikace tedy rozhodně stojí za prostudování. Zbývá dodat, že byla vydána v nakladatelství Beta ke konci minulého roku.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..