Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je neděle 15.12.2019
svátek má Radana a Radan
zítra Albína

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

LUDWIG VAN BEETHOVEN
Cit se ve mně probudil dříve než myšlenka. Nic jsem nechápal rozumem, všechno jsem cítil. 

Sny jako zdroj sebepoznání

   Zdají se vám často sny? A víte o tom, že mají svůj skrytý význam? Pokud ne, tak si přečtěte knížku, kterou dnes představujeme.

   Ale pozor: klasickému snáři se rozhodně nepodobá. Je totiž založená na vědeckých poznatcích. Tak se například dovíte, co dělat, abyste si své sny pamatovali, a blíže se obeznámíte s jejich druhy. Přečtete si, co znamená pojem „lucidní snění“ i jak si vysvětlit třeba stále se opakující sny nebo noční můry. Také zjistíte, že snění je odrazem naší psychiky a má léčivou sílu. A mnoho dalších zajímavých informací (mimo jiné zde najdete i jakýsi návod na interpretaci snů). Prostřednictvím vlastních snových obrazů prostě můžete lépe poznat sami sebe.

   Tato publikace je vhodná nejen pro osoby, jež sny zajímají, ale i pro psychology a terapeuty zabývající se tímto tématem v praxi. Na sklonku loňského roku jí vydalo nakladatelství Grada, takže by neměl být problém si jí opatřit.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..