Svátky

Dobré odpoledne,
dnes je čtvrtek 22.8.2019
svátek má Bohuslav
zítra Sandra

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

FRANCIS BACON
Pečuj o blaho ostatních, ale nečti jim z očí každé přání.

Sny jako zdroj sebepoznání

   Zdají se vám často sny? A víte o tom, že mají svůj skrytý význam? Pokud ne, tak si přečtěte knížku, kterou dnes představujeme.

   Ale pozor: klasickému snáři se rozhodně nepodobá. Je totiž založená na vědeckých poznatcích. Tak se například dovíte, co dělat, abyste si své sny pamatovali, a blíže se obeznámíte s jejich druhy. Přečtete si, co znamená pojem „lucidní snění“ i jak si vysvětlit třeba stále se opakující sny nebo noční můry. Také zjistíte, že snění je odrazem naší psychiky a má léčivou sílu. A mnoho dalších zajímavých informací (mimo jiné zde najdete i jakýsi návod na interpretaci snů). Prostřednictvím vlastních snových obrazů prostě můžete lépe poznat sami sebe.

   Tato publikace je vhodná nejen pro osoby, jež sny zajímají, ale i pro psychology a terapeuty zabývající se tímto tématem v praxi. Na sklonku loňského roku jí vydalo nakladatelství Grada, takže by neměl být problém si jí opatřit.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..