Svátky

Dobrý večer,
dnes je úterý 21.1.2020
svátek má Běla
zítra Slavomír

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

OTTO FRANTIŠEK BABLER
Nezáleží na tom, aby ses vyrovnal tomu nebo onomu člověku, ale jde o to, aby ses jednou stal samým sebou.

Zázračné ráno

Chtěli byste svůj život změnit k lepšímu? Máte pocit, že se vám pořád nedaří – ať děláte, co děláte? Pak si přečtěte dnešní knížku.

   Autor v ní detailně popisuje jednoduchý program na proměnu životního stylu. Tento program se skládá ze šesti hlavních témat, trvá třicet dní a může ho praktikovat každý. Pouze je třeba překonat vžité přesvědčení o nedostatku času a také být aktivní: nečekejte, že vše půjde samo. Rovněž se například dovíte, jakým způsobem zvítězit nad prokrastinací (=permanentním odkládáním povinností) nebo jak to udělat, abyste se každé ráno cítili co nejlépe. V závěru knihy najdete moudré citáty k zamyšlení.

   Publikaci napsal muž, který našel odhodlání i sílu ke zdolání vlastního nepříznivého osudu – přežil svou klinickou smrt a úspěšně zvládl všechny její neblahé následky. Svazek byl vydán začátkem letošního roku nakladatelstvím Euromedia Group. V zemi svého vzniku je stále velmi populární.

Vyhledávání

Podporují nás

logo mzcr
Projekt byl realizován za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví
Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením
kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..