Svátky

Dobré dopoledne,
dnes je pondělí 9.12.2019
svátek má Vratislav
zítra Julie

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Jiří Žáček
V osmnácti ví muž o ženách vše, ve třiceti zjistí, že neví nic.

Zázračné ráno

Chtěli byste svůj život změnit k lepšímu? Máte pocit, že se vám pořád nedaří – ať děláte, co děláte? Pak si přečtěte dnešní knížku.

   Autor v ní detailně popisuje jednoduchý program na proměnu životního stylu. Tento program se skládá ze šesti hlavních témat, trvá třicet dní a může ho praktikovat každý. Pouze je třeba překonat vžité přesvědčení o nedostatku času a také být aktivní: nečekejte, že vše půjde samo. Rovněž se například dovíte, jakým způsobem zvítězit nad prokrastinací (=permanentním odkládáním povinností) nebo jak to udělat, abyste se každé ráno cítili co nejlépe. V závěru knihy najdete moudré citáty k zamyšlení.

   Publikaci napsal muž, který našel odhodlání i sílu ke zdolání vlastního nepříznivého osudu – přežil svou klinickou smrt a úspěšně zvládl všechny její neblahé následky. Svazek byl vydán začátkem letošního roku nakladatelstvím Euromedia Group. V zemi svého vzniku je stále velmi populární.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..