Svátky

Dobré poledne,
dnes je středa 23.10.2019
svátek má Teodor
zítra Nina

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

Goethe Johann Wolfgang von
Existuje štěstí, ale neznáme je, což o to, znali bychom je, ale neumíme si ho vážit.

Zázračné ráno

Chtěli byste svůj život změnit k lepšímu? Máte pocit, že se vám pořád nedaří – ať děláte, co děláte? Pak si přečtěte dnešní knížku.

   Autor v ní detailně popisuje jednoduchý program na proměnu životního stylu. Tento program se skládá ze šesti hlavních témat, trvá třicet dní a může ho praktikovat každý. Pouze je třeba překonat vžité přesvědčení o nedostatku času a také být aktivní: nečekejte, že vše půjde samo. Rovněž se například dovíte, jakým způsobem zvítězit nad prokrastinací (=permanentním odkládáním povinností) nebo jak to udělat, abyste se každé ráno cítili co nejlépe. V závěru knihy najdete moudré citáty k zamyšlení.

   Publikaci napsal muž, který našel odhodlání i sílu ke zdolání vlastního nepříznivého osudu – přežil svou klinickou smrt a úspěšně zvládl všechny její neblahé následky. Svazek byl vydán začátkem letošního roku nakladatelstvím Euromedia Group. V zemi svého vzniku je stále velmi populární.

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..