Svátky

Dobrý večer,
dnes je úterý 21.1.2020
svátek má Běla
zítra Slavomír

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

MATTHIAS CLAUDIUS
Muž se vyhne tomu, aby miloval každou ženu na potkání, nevyhne se však tomu, aby na každé něco obdivoval. 

Ona + On = Láska? Knihy Miroslava Plzáka stálým evergreenem.

"

Odborníkem nad jiné zkušeným v ohledně vztahů mezi mužem a ženou je bezesporu MUDr. Miroslav Plzák, CSc. Celých pětadvacet let byl primářem psychiatrické kliniky Fakulty všeobecného lékařství UK, je spoluzakladatelem Linky důvěry a v oblasti problematiky manželství je vyhledávaným poradcem. O své zkušenosti se dělí mimo ryze odbnorných i ve více než dvaceti populárně naučných publikacích.

V nakladatelství Motto vyšly a v dalším edičním plánu se počítá s jeho tituly: Manželské judo, Klíč k výběru partnera pro manželství, Manželská tonutí, Othelon aneb manuál o žárlivosti, Dospělým vstup zakázán, Taktika a strategie v lásce, Žena a muž.

Posledně jmenovaná kniha se v několika kapitolách věnuje zásadním poznatkům, prospěšným partnerskému vztahu. Čtenář se seznámí s režimem manželského rozhodování, s principem manželských promluv, nebo se zdoláváním manželských vývojových krizí – to jsou však jen některé z vybraných kapitol knihy, která se záhy po svém vydání pro velký zájem dočkala opět dalšího dotisku.

Další kniha Taktika a strategie v lásce se zabývá především platností zákonů milostného vztahu a pojímá lásku jako hru, která může nabýt různých podob podle způsobu strategie, včetně té s nulovým součtem, když je ve hře zhoubná žárlivost, hazardní prvek, nebo erotický démon. Bez povšimnutí rozhodně nepřejdete ani kapitolu o inteligenci milostné hry a zejména o oboustranně benevolentní strategii včetně té, která se zabývá výběrem partnera pro vztah – čili volbou „hráče pro Hru“. O tom, že i tato publikace patří mezi vyhledávané, svědčí její již třetí vydání.

Nataša Tanská je autorkou „mužsko-ženského slovníku“ Já to vidím jinak, miláčku!, jejímž vydavatelem je rovněž nakladatelství Motto. Jak například vidí slovo hrubec muž? = Muž, který používá silné výrazy. A jak ho vnímá žena? = Muž, který mi říká pravdu. S půvabem a vtipem pojímané pohledy na ženský a mužský svět příhodně doprovázejí ilustrace Jiřího Slívy a umožňují potřebný nadhled, toleranci i porozumění v partnerské komunikaci.

Knihy si můžete objednat na adrese:Nakladatelství MOTTONa Sypčině 12140 00 Praha 4tel.: 261 255 619, 261 222 515e-mail.: redakce@motto.cz http://www.motto.cz"

Vyhledávání

Podporují nás

logo mzcr
Projekt byl realizován za finanční podpory Ministerstva zdravotnictví
Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením
kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..