Svátky

Dobrý večer,
dnes je sobota 7.12.2019
svátek má Ambrož a Benjamín
zítra Květoslava

Krátce

TOP 10 druhů potravin,
které jsou zdrojem vápníku.

Citáty

FALCO
Celý svět se točí jen kolem mě, protože já jsem egoista.

Novinky z nakladatelství REBO Productions

"Lexikon - CyklistikaTypy kol – Výbava a technologie – Výlety

Výpravná publikace praktického formátu s množstvím fotografií potěší všechny milovníky cyklistiky. Každý si v ní najde to své, ať se jedná o začátečníka, který teprve uvažuje o pořízení nového kola, nebo o rekreační cyklisty, kterým se stala cyklistika koníčkem. V přehledně sestaveném obsahu knihy najdou užitečné rady pro výběr správného kola, podle konkrétního typu, k jakým cestám ho chceme především užívat. Pozornost je věnována i nejdůležitějším cyklistickým součástkám a dílům a vybavení. Je zde uveden a popsán široký sortiment včetně kontaktů na výrobce. Samostatná kapitola je věnována závodní cyklistice s uvedením nejdůležitějších závodů. Příjemnou součástí jsou tipy nejkrásnějších tras Evropou na kole, doprovázených bohatým fotografickým materiálem. Závěr knihy tvoří rejstřík a rejstřík výrobců, nechybí ani slovníček odborných pojmů.

Dana VondráškováPublikace můžete zakoupit v knihkupectví nebo si je objednat na adrese nakladatelství: REBO Productions, spol. s r. o. Obchodní 106Čestlice251 70 DobřejoviceTel.: 272 680 143www.rebo.czinfo@rebo-publishers.cz"

Vyhledávání

Podporují nás

test Stránky se zdravotnickou tématikou jsou podporovány Ministerstvem zdravotnictví v rámci Programu vyrovnávání příležitostí pro občany se zdravotním postižením


hartmann
 

kopriva

 

Florence

 

ZDN

 

Foto dne

CESTOVÁNÍ

 

Nenechte si ujít povídání o cestách po místech více či méně známých..